Pomocnik każdego robotnika który tnie wykładziny

śći Greencut'a stawia na prostotę i skuteczność - nie jest może bardzo innowacyjne, ale na pewno zdaje egzamin śpiewająco. Cała regulacja opiera się na elemencie dystansującym który wprowadzamy do urządzenia i tym samym otrzymu

Pomocnik każdego robotnika który tnie wykładziny Nie masz czym przyciąć wykładziny? Już nie na długo, wystarczy że klikniesz ten link -

Regulacja szerokości odcinanego paska

Różne przycinaki w różny sposób rozwiązują ten problem, jednak podejśći Greencut'a stawia na prostotę i skuteczność - nie jest może bardzo innowacyjne, ale na pewno zdaje egzamin śpiewająco.

Cała regulacja opiera się na elemencie dystansującym który wprowadzamy do urządzenia i tym samym otrzymujemy przycinak z trwale ustawioną szerokością cięcia - nic nam się nie rozleguluje ani nie zmieni podczas cięcia. Koncepcja tego mechanizmu jest banalna, ale w raz z wysoką jakością wykonania, stanowi bardzo miłą i poręczną w użytkowaniu część całego urządzenia - w dodatku część która będzie mocno eksploatowana, tak więc jakość i prostota wykonania są w tym przypadku bardzo ważne.

Podsumowując, ten podstawowy element każdego przycinaka w przypadku Greencut'a jest wykonany bez zarzutu. W trakcie pracy z urządzeniem, regulacja szerokości przycinania nie powinna nam sprawiać żadnych problemów.


Ustawianie na grubość materiału

Jeżeli kiedyś mieliście problemy z przycinakiem który nie był w stanie dostosować się do grubości materiału który tniecie, oto odpowiedź na wasze problemy. Przycinak Greencut dzięki ruchomej regulacji radzi sobie z tym doskonale.

W trakcie użytkowania Greencut'a szybko dostrzeżemy tą funkcję i równie szybko ją polubimy - bardzo ułatwia ona równe cięcie po całej długości linoleum czy wykładziny - narzędzie jest dopasowane na grubość więc nie ma miejsca na chybotanie czy zaginanie się materiału. Jest to o tyle ważne, że przecież nikomu nie chce się poprawiać krzywego cięćia - nie ma na to czasu. Gorzej jeśli ucięte zostało za dużo, bo przecież się tego nie doklei.

Tak więc, używając naszego narzędzia, przynajmniej o to nie musimy się martwić. nie jest to rzecz jasna jedyna zaleta tego przycinaka, ale jednak warto zwrócić na nią uwagę, a często zostaje pominięta.


Co przycinamy Greencut'em

Jeśli kogoś interesuje, co tak ochoczo tniemy tymi wszystkim przycinakami, tylko po to by części się pozbyć, a resztę przykleić, to z pomocą przychodzi nam Wikipedia:

Linoleum ? materiał składający się z warstwy barwionej w masie utwardzonej masy plastycznej (o podstawowym składzie: olej lniany, kalafonia i mączka drzewna lub korkowa), nałożonej na płótno jutowe (lub podobną tkaninę), stosowana głównie jako wykładzina podłogowa, ale również jako materiał na matryce linorytowe. Technologia produkcji linoleum została opatentowana w 1860 roku przez Anglika, Fredericka Waltona. Mimo, iż w drugiej połowie XX wieku wykładziny PVC niemal całkowicie zastąpiły linoleum, jego nazwa wciąż znajduje się w powszechnym użyciu

Źródło: https://pl.wikipedia.org/wiki/Linoleum